TIMME je nová, rýchlo rastúca a obľúbená značka zákazníkov v Českej republike a na Slovensku.

Záleží nám na kvalite, estetike a funkčnosti. Dávame si záležať na detailoch, sledujeme módne trendy, vzdelávame sa a vyvíjame vlastné strihy i materiály. Úroveň našich produktov sa odvíja predovšetkým od kvality technológií a preto používame iba ty najlepšie. Všetky naše produkty navrhujeme s láskou v Českej republike.

Značka TIMME vznikla v roku 2020 ako reakcia na silný dopyt fanúšikov najsledovanejšej fitness osobnosti na Slovensku a v Českej republike Tímei Trajtelovej.

FILOZOFIA TIMME

Tvoríme veci, ktoré ženám pomáhajú dosiahnúť najtrendovejší vzhľad, vytvarujú siluetu a zároveň poskytnú pohodlie, či už počas cvičenia, alebo každodenného života.

Naša značka vznikla s filozofiou vytvárať svoje značky zákazníkov jedinečné veci a produkty. Chceme prebudiť všetky vaše zmysly a hýčkať si vás, pretože vo svete plnom výnimočných ľudí a dokonalých vecí občas zabúdame, že aj my sami sme neobyčajní a zaslúžime si len to najlepšie.

PODPORUJEME ĽUDÍ PLNIŤ SI SVOJE SNY

Podporujeme ľudí v plnení svojich snov podľa vzoru zakladateľky Tímei, ktorá sa z obyčajného dievčaťa vďaka svojmu odhodlaniu stala svetoznámou fitness športovkyňou a dnes si plní sen o vlastnej značke.

TIMME JE ŽIVOTNÝ ŠTÝL

TIMME nie je len obyčajná športová značka alebo móda, je to životný štýl. TIMME je o kondícii, športe, forme a zdraví. TIMME je exkluzívna móda, ktorá poskytuje maximálnu podporu a funkčnosť.

V ČOM SME JEDINEČNÍ?

  • TIMME PREDSTAVUJE UNIKÁTNÝ MÓDNY ŠTÝL MAJSTERKY SVETA TÍMEI TRAJTEĹOVEJ
  • VŠETKY NAŠE PRODUKTY DIZAJNUJEME V ČESKEJ REPUBLIKE
  • TVORÍME VLASTNÉ STRIHY, ktoré zaručene tvarujú siluetu
  • VYUŽÍVAME INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE A VYVÝJAME SI VLASTNÉ PRÉMIOVÉ MATERIÁLY
  • NAŠE PRODUKTY POSKYTUJÚ MAXIMÁLNE POHODLIE, PODPORU A FUNKČNOSŤ
  • NA DETAILOCH NÁM ZÁLEŽÍ
  • LUXUSNÉ BALENIE PRE komplexný zážitok z nakupovania
  • VIP ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Featured Services

Timea Trajtelova

ZAKLADATEĽKA TIMME

TIMME vznikol začiatkom roka 2020 na návrh fanúšikov Tímey Trajteľovej, najsledovanejšej osobnosti fitness v Českej republike.

27-ročná Slovenka Tímea Trajteľová sa preslávila už ako 18-ročná, keď odštartovala úspešnú kariéru v bikini fitness. Od začiatku svojej športovej kariéry sa stala jednou z celosvetovo uznávaných súťažiacich a teší sa rastúcej popularite verejnosti u čoraz väčšieho počtu fanúšikov na sociálnych sieťach.